KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13486054
nr 1348 6054
Haruo Sézaki
(1907-1977), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1948, mixed media, 46x31cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 september 2020
kl 19:52:23
18/9 13:55:03
Haruo Sézaki
Läs mer om Haruo Sézaki